RAL1 KATALOGU
Soru ve
Görüşleriniz
Kurumsal Bilgiler
  • Farklı kalite ve maliyetteki ürünlerle talep ve beklentilerinize en uygun ürünü hizmetinize sunmak
  • Sektörümüzdeki teknolojik gelişme ve yenilikleri işlerimize yansıtarak en güncel ve en modern ürünlerle sizleri buluşturmak
Vizyonumuz
2007 yılında Ankara'da kurulan firmamız, elektrostatik toz boyalar, metal yüzey işlem kimyasalları, toz boya tabancaları ve yedek parçaları , iş güvenliği kişisel ürünleri gibi muhtelif alanlarda hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalar, alüminyum ürünler, metal mobilyalar, çelik kapılar, sanayi makinaları, otomotiv ürünleri, elektrik aydınlatma ürünleri, panel radyatörler gibi hayatın her alanında karşımıza çıkan birçok üründe elektro statik toz boyalar yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmamız, gerek birinci sınıf statik toz boyaların, gerekse ikinci kalite hesaplı boyaların toptan satışını yapmaktadır.

Zengin ürün çeşitlerimiz, geniş stoklarımız ile sanayicilerimizin ihtiyaç duyduğu malzemeyi en hızlı şekilde hizmete sunmaktayız. Deneyimli ve işinde uzman ekibimiz taleplerinize uygun, en doğru çözümleri üretebilmek adına alternatif önerilerle sizlere yardımcı olmaktadır.

Toptan toz boya satışının yanısıra teknik servis hizmetimizle tüm marka ve model boya uygulama ekipmanlarının teknik servis hizmeti verilmekte ve yedek parça satışı yapılmaktadır.
HAKKIMIZDA
  • Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma anlayışımızla müşterilerimizin ilk ve daimi tercihi olmak
  • Faaliyetlerimiz esnasında çevre sağlığına azami ölçüde riayet ederek doğanın korunmasına katkıda bulunmak
Misyonumuz
İçin